Две победи за босилеградските отбори

Футболистите на босилеградска ,,Младост“ в първия кръг от пролетнaта част на Пчинска окръжна футболна лига като домакини победиха „Младост“ от Сувойница с резултат 2:1. Идвете попадения отбеляза Мирослав Георгиев.

В следващия кръг нашите футболисти гостуват на „Торпедо 1973” във Враня. ,,Младост’’ в момента заема 11-то място в таблицата с 14 спечелени точки.

В 15. кръг на Волейболното първенство във Втора лига – Изток, босилеградска „Младост” при гостуването си на „Ябланица” от Медведжа завоюва убедителна победа, като мача завърши с 3:1. На 30. март, събота ,,Младост’’ посреща отбора на ,,Ягодина’’.

Мача между ,,Младост – Неки нови клинци” и отбора „Цар Константин” от Ниш като част от първенството във Втора футболна лига за кадети – група Юг бе отложен, тъй като гостуващия отбор не дойде. В рамките на следващия кръг ,,Младост – Неки нови клинци” гостува на ,,БСК’’ Буяновац, на 31 март, неделя.