Treća pobeda zaredom za fudbalere “Mladosti”

Fudbaleri bosilegradske “Mladosti” pobedili su na domaćem terenu “Mladost” iz Suvojnice sa 2:1, u okviru 2. kola Pčinjske okružne lige.

U prvom poluvremenu gostujuća ekipa povela je sa 1:0, da bi u drugom Goran Stojkov izjednačio, a u poslednjim minutama Stefan Aleksić doneo pobedu našoj ekipi. “Zeleni” su od početka sezone ostvarili tri pobede, bez poraza i zabeležili 9 bodova, čime dele prvu poziciju na tabeli sa ekipama “Nebeski anđeli”, “Mineralac” i “Trnovac”. U sledećem kolu “Mladost” dočekuje “Čelik” iz Belog polja u nedelju, 22. septembra od 15.30č. na stadionu Peskara.

U 3. kolu Druge kadetske lige Jug, “Mladost-NNK” ugostiće “Jedinstvo” iz Bošnjaca u nedelju, 22. septembra od 12č. na stadionu Peskara. Naša ekipa trenutno zauzima 6. mesto na tabeli sa jednom pobedom i jednim porazom.

Opština Bosilegrad i Sportski savez finansijski podržavaju aktivnosti svih sportskih klubova na teritoriji naše opštine.